Yüz Yüze Dizisi Zeynep Karakteri Ece Çeşmioğlu Kimdir?

Yüz Yüze Dizisi Zeynep Karakteri Ece Çeşmioğlu Kimdir?

Yazar: Emre Yüz Yüze

Show Tv ekranlarında yayınlanacak dizi Yüz Yüze de karakterlerde belli olmaya başladı. Önemli oyuncuların buluştuğu dizi de Zeynep karakteri de merak konusu oldu. Peki Zeynep karakterini canlandıran oyuncu Ece Çeşmioğlu Kimdir? Ece Çeşmioğlu hakkında tüm bilgiler yazımızda.

Yüz Yüze Zeynep (Ece Çeşmioğlu) Kimdir?

1996 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 2015 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun oldu. Tümay Özokur ajansına bağlı olarak çalışan oyuncu, oyunculuk hayatına 2002 yılında Çocuklar Duymasın dizisinde oynayarak başladı.2005 yılında ise Gümüş adlı dizide Hilal karakterini oynarken dizinin başrollerinde Songül Öden, Kıvanç Tatlıtuğ, Ekrem Bora, Gün Bayrak, Laçin Ceylan gibi ünlü isimler vardı.

2006 yılında ise İki Aile dizisinde Ceren Karaman karakterini canlandırdı. Dizide Emre Kınay, İclal Aydın, Öner Erkan, Tekin Akmansoy, Bahar Yanılmaz, Halit Akçatepe gibi önemli isimler bulunuyor.2013 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan Öyle Bir Geçer Zamanki de Ayça karakterini cnlandırmıştır. 2015 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan Yazın Öyküsü adlı dizide Yaz karakterini canlandırmıştır.

Oyunculuğu çok seven Çeşmioğu, 1.63 boyunda 52 kg ağırlığındadır. Ela gözlü oyuncu Yay burcudur. Sevgilisi ise kendisi gibi oyuncu olan ve Yüz Yüze dizisinde Aleko karakterini canlandıran Taner Ölmez’dir.

Yüz Yüze Seliha Kimdir? Tıklayınız!

Ece Çeşmioğlu Videosu!

Sizce Ece Çeşmioğlu dizide Zeynep karakterini başarılı bir şekilde oynayabiliyor mu? Ece Çeşmioğlu’nun oyunuluğu hakkında ne söyleyebilirsiniz. Bu konudaki düşünceleriniz nelerdir? Düşüncelerinizi bizimle paylaşabilir misiniz? 

Etiketler: yüz yüze zeynep gerçek adı yüz yüze zeynep kimdir yüz yüze zeynep oynadığı diziler yüz yüze zeynep sevgilisi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL