Yüzleşme Dizisi Ayşegül Kim? Karakter Analizi!

Yüzleşme Dizisi Ayşegül Kim? Karakter Analizi!

Yazar: Emre Dizi Haberleri

T Company tarafından hazırlanan ve cast çalışmalarını Gülden Avşaroğlu’nun yaptığı Yüzleşme dizisi  kriminal dram türünde ekran macerasına başladı. Dizinin genç yıldızlarının performansı ilgi çekmeye başladı. Yüzleşme Ayşegül karakteri izleyicilere tanıdık geldi, isterseniz güzel oyuncuyu yakından tanıyalım.

Show Tv’nin yeni dizisi Yüzleşme’de Ayşegül karakterini canlandıran oyuncu Gülsim Ali İlhan’dır. 1993 yılında Bulgaristan’da dünyaya gelen oyuncu manken ve oyuncu olarak kariyerine devam etmektedir. Türk bir ailenin kızı olan Gülsim Ali İlhan, iyi derecede Türkçe, Bulgarca, Japonca ve İngilizce bilmektedir. Bulgaristan’da ki bir yarışmada Ford Modeli seçildi.

2012 yılında oyunculuğa başlayan güzel oyuncu Son Yaz Balkanlar dizisinde rol aldı. Sonrasında ise kısa da olsa 4 bölüm kadar Seddülbahir 32 Saat dizisinde hemşire rolünde ekranlara geldi. 2016’da Yusuf Çim ile Hanım Köylü dizisinde rol aldı. Ancak dizi 13 bölüm sonra ekranlara veda etti.

Yüzleşme Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Tanıtım Fragmanı

Asıl tanınırlığı Diriliş Ertuğrul dizisi ile oldu. Bu dizide Aslıhan karakterini canlandırdı ve TurgutAlp’in eşi olarak dizide yer aldı. Güzel oyuncu oyunculuk alanında kariyerine devam etmektedir. Geleceği parlak olan oyuncu mankenliğe de devam etmektedir.

Etiketler: yüzleşme ayşegül kimdir yüzleşme dizisi oyuncuları yüzleşme gülsim ali ilhan


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL