Yüzleşme Dizisi Final mi Yapacak, Ne Zaman Bitecek?

Yüzleşme Dizisi Final mi Yapacak, Ne Zaman Bitecek?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

5 Mart 2019 Salı günü birinci bölümü ile ekranlar gelen dizi Yüzleşme’den kötü haberler gelmeye başladı. Kulislerde dizinin final yapacağı yönünde bilgiler gezinmekte. Peki Yüzleşme gerçekten final mi yapacak?

Yönetmen koltuğunda Ömer Faruk Solak’ın oturduğu ve T Company tarafından yapılan Yüzleşme dizisi bir intikam öyküsünü ekranlara taşıyordu. Senaryosu Altuğ Küçük tarafından kaleme alınan Yüzleşme, güçlü kadrosuyla da dikkat çeken bir yapımdı.

İlk bölüm ve ardından gelen diğer bölümlerden sonra dizinin reytinglerde istediği başarıyı yakalayamadığı dikkatlerden kaçmadı. Kanalla 7 bölümlük bir anlaşmanın imzalandığı konuşulan dizinin 7.bölüm ile final yapacağı konuşuluyor. Kulislerden gelen bilgiler bu yönde.

Tabi halen resmi bir açıklamanın gelmediğini de belirtmek lazım. Diğer seçeneklerden birisi de gün değişikliği olabilir. Dizi daha stratejik bir güne seçilirse izlenme oranlarını arttırabilir. Ancak bekleneni veremeyen yapımlar mutlaka final yaparak ekranlara veda etmektedir. Bakalım Yüzleşme’nin akıbeti nasıl olacak. Son bilgiler için takipte kalın.

Etiketler: Yüzleşme Dizisi Final yüzleşme Ne Zaman Bitecek? yüzleşme reytingleri


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL