Yüzleşme Dizisi Tekrarları Ne Zaman? Kanal D Yayın Akışı!

2019’un yeni dizisi Yüzleşme 5 Mart Salı günü ilk bölümü ile ekranlara geldi. Yüzleşme dizinin ilk bölüm reytinglerini BURADAN görebilirsiniz. Peki Yüzleşme dizisinin tekrarları ne zaman, hangi günler yayınlanacak?

T Company yapımcılığında ekranlara gelen ve yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak’ın yaptığı Yüzleşme dizisi ilginç intikam hikayesi ve güçlü kadrosu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Hande Doğandemir (Masal / Buket Kalenderoğlu), Engin Öztürk (Ömer Aladağ), Uğur Yücel (Fikret Kalenderoğlu), Yeşim Ceren Bozoğlu (Nükhet), Yiğit Kirazcı (Levent) gibi isimleri kadrosunda bulunduran Yüzleşme ilk bölüm heyecanını da üzerinden atmış oldu.

Yüzleşme’nin hikayesi kısaca şöyle; Hikaye, çiçek yetiştiriciliği ve esans üreticiliği ile ünlü Kalender kasabasında geçiyor. Masal ismindeki esrarengiz kadının kasabaya gelişi ile 15 yıldır saklanan büyük sırlar açığa çıkacak ve kasabada artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.

Yüzleşme’nin ilk bölümü 5 Mart Salı günü saat 20.000’da Kanal D’de ekranlara geldi. Dizinin ilk tekrarı hemen 1.bölüm akabinde saat 22.30’da yayınlanacak. 2.tekrarı Çarşamba gece yarısından sonra saat 01.45’de ekranlara gelecek. 3.tekrar Perşembe gece yarısından sonra 00.15’de yayınlanacak.