Yüzleşme’nin Hazal’ı Özge Akdeniz Kimdir? Hangi Dizilerde Oynadı

Yüzleşme’nin Hazal’ı Özge Akdeniz Kimdir? Hangi Dizilerde Oynadı

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Gülden Avşaroğlu’nun cast direktörlüğünü yaptığı Yüzleşme dizisine güzel oyuncular dahil oluyor. Hazal karakterinicanlandıran oyuncu Özge Akdeniz güzelliği ve performansı ile göz dolduruyor. Yüzleşme dizisinde Hazal’ı canlandıran oyuncu Özge Karadeniz kimdir?

Özge Akdeniz Fikret’in (Uğur Yücel) kızı Hazal’a hayat vermektedir. ÖZge 5 temmuz 1997 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul’da yaşayan güzel oyuncu eğitim sürecinde, özellikle lisede, 3 sene basketbol oynadı. Hobileri arasında fotoğraf çekmek, şiir yazmak, spor yapmak ve kitap okumak vardır.

Eğitimi ise Leh dili ve edebiyatı bölümünde öğrenci olan oyuncu İstanbul Üniversitesinde okumaktadır. ancak işleri nedeni ile okulu dondurmuştur. Oyunculuk eğitimine devam eden oyuncu Özge Akdeniz, Sanri Alışık Kültür Merkezine Sahne Sanatları ve Sinema Oyunculuğu eğitimi almıştır. İlk tecrübesini Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi ile yapmış ve Hande Ulukış karakterini canlandırmıştır.

Adı daha önce Masal Çiçeği olarak belirtilen ama daha sonra Yüzleşme olarak değişen dizinin oyuncu kadrosu oldukça güçlü. T Company tarafından hazırlanan dizi kriminal drama türündeki ekranlara gelecek. Yüzleşme dizisi ile ilgili detaylara BURADAN ulaşabilirsiniz.

Etiketler: yüzleşme hazal kim yüzleşme oyuncuları yüzleşme özge akdeniz


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL