Zahide Yetiş Kaza Sonrası Rusça Konuşan Hatice Hanıma Ne Oldu?

Zahide Yetiş Kaza Sonrası Rusça Konuşan Hatice Hanıma Ne Oldu?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Show Tv ekranlarında Zahide Yetiş Cuma Sabahı’nda akıllara durgunluk veren olaylara şahit oluyoruz. Bu olaylaradan bir tanesi de kaza yapan Hatice Hanım uyandıktan sonra Rusça konuşmaya başlıyor. Doktorları 4 gün sonra ölür dedikleri           uyandığında Rusça konuşmaya başladı.

Aslen Mersin’li olan genç kadının neden böyle bir durumla karşılaştığı merak konusu oldu. Güzellik salonunda çalışıyorum. Arkadaşlarımdan da Rus olanlar var. Eylül ve Azra isminde iki kızım var. Normalde Türkçeyi güzel konuşan Hatice kazadan sonra hatırladığı tek şey anneannesi ve kuzenin kendisini kucaklayıp şerbet içirdiğini hatırlıyor.

Mustafa Karataş, Bu olay reenkarnosyon değil. Burada iki ihtimal var. Birincisi geçmiş kitaplarda bir gecede yeni bir dil öğreniyorsun. Gece birşey yiyor. Ondan sonra hayatında hiçbir şey yemiyor. Bu tip olağanüstü olaylar var. Burada Hatice Hanımın tüm doktorlar tarafından izlenmesi gerekiyor.Bir dile çalışırsanız şok sayesinde beynin o bölgesi harakete geçmiş olabilir. Bunu doktorlar incelemeli.

Canlı yayına bağlanan Dr. Yusuf Emrah Gergin, Yabancı dil sendromu olayıdır. Dünyada 40-50 kişide bu olay var. Beynin bir kısmının hasar alması sonucu bu olay oldu. Bu durum zaman içinde düzelir.

Etiketler: zahide yetiş kaza rusça konuşan kadın zahide yetiş ruşça hatice hanım zahide yetiş ruşşça konuşan kadın


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL