Zalim İstanbul Başak Kimdir, Gerçek Adı, Dizileri?

Zalim İstanbul Başak Kimdir, Gerçek Adı, Dizileri?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Kanal D’nin sevilen dizisi Zalim İstanbul’a yeni oyuncular girmeye devam ediyor. Diziye en son Oğuz Peçe katılmıştı. Şimdi ise dizide Başak karakterini canlandırmak için yeni bir oyuncu dahil oldu. Zalim İstanbul Başak kimdir, gerçek adı ne, hangi dizilerde oynadı?

Pazartesi günleri Kanal D’de ekranlara gelen Zalim İstanbul dizisi özellikle genç oyuncuları ile dikkat çeken bir yapım. Dizide duayen oyuncuların yanı sıra Berker Güven, Bahar Şahin, Ozan Dolunay, Simay Barlas ve Sera Kutlubey gibi genç oyuncularda yer alıyor. Kadroya şimdi Başak karakteri ile Sevinç Kumaş dahil oldu. Sevinç Kumaş kimdir?

Zalim İstanbul Sevinç Kumaş(Başak) kimdir?

Sevinç Kumaş 1984 İstanbul doğumludur. Orta ve lise eğitiminden sonra oyunculuk üzerine kendisini geliştirmeye başlayan Kumaş, oyunculuk eğitimi almıştır. Sektöre ilk Ey Aşk Neredesin dizisi ile 2009 yılında yapmıştır. Sonrasında ise sırası ile Kavak Yelleri, Derbest, Şüphe, Karakol, İstanbul Hatırası ve İki Dünya Arasında isimli dizilerle deva etmiştir.

Sevinç 2012 yılında İki Dünya Arasında isimli diziden sonra ekranlardan uzak kalmıştır. Ancak kariyerine yine dizi ve sinema projeleri ile devam etmiştir. Kumaş şimdi ise Zalim İstanbul dizisi ile sektöre yeniden giriş yapmıştır. Kendisine yeni projesinde başarılar dileriz.

Etiketler: Zalim İstanbul Başak kim zalim istanbul seviç kumaş kim zalim istanbul yeni oyuncular


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL