Zalim İstanbul Jenerik Şarkısı ve Çalan Tüm Şarkılar

Artvin’den İstanbul’a uzanan hayatta kalma mücadelesi Zalim İstanbul dizisi ile izleyiciyle buluşacak. Zalim İstanbul dizisinde Artvin’de 3 çocuğu ile birlikte yaşayan Seher’in hayat hikayesi konu edinilecek. Zalim İstanbul dizisinde çalan şarkıları da bu haberimizde sizler için derledik.

Fikret kuşkan, Deniz Uğur, Mine Tugay, Ozan dolunay ,Simay Barlas, Berker Güven, Bahar Şahin, Sera Kutlubey gibi yetenekli oyuncuların yer aldığı zalim İstanbul dizisi Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluştu. Zalim İstanbul dizisi çalan şarkılar ise izleyicinin ilgi odağı oldu. Zalim İstanbul dizi müziği de aranan konular arasına girdi.

Avşar filmin yapımını üstlendiği zalim İstanbul dizisinde çalan şarkılar ve türküleri haberimizde bulabilirsiniz. Zalim İstanbul dizisinde çalan şarkılar günceldiziprogram diye arama motorlarında arattığınızda güncel haberleri bulabilirsiniz.

Sizde dizide çalmasını istediğiniz müzikleri yorum kısmından bizlere yazarsanız bizde sizler için Zalim İstanbul dizi ekibiyle görüşme yapabiliriz.

Zalim İstanbul 1. Bölümde Çalan Şarkılar şu şekildedir; İki Keklik, Erik Dalı, Ellerini Çekip Benden ve Bire Ayrılık Bir Yoksulluk şarkılarıdır.

Zalim İstanbul 2. Bölümde Çalan Şarkılar şu şekildedir; Gel Gönlümü Yerden Yere Vurma Güzel, Ellerimizi Çekip Benden

https://www.youtube.com/watch?v=tKprlh9daBE&list=PLb60Ul3t448We18cVdVforcQRpChcKJYK&index=2&t=0s