Zalim İstanbul Cenk Ölecek mi, Diziden Ayrılacak mı?

Zalim İstanbul Cenk Ölecek mi, Diziden Ayrılacak mı?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Zalim İstanbul dizisinde bitmek bilmeyen heyecan devam ediyor. Dizide en son Nedimin terapisti ile görüşme sırasında ateş alan silah Cenk e isabet edince cenk vuruldu. İzleyiciler ise Cenk ölecek mi diziden ayrılacak mi diye merak etti.

Geçtiğimiz bölümde her şeyi açığa çıkartmak için terapistle anlaşma yapılıp bir odada zorla da olsa bir arada tutmak isteyen Agah bey istemediği bir şeye sebep oldu. Cenk vuruldu. Cenk ölecek mi diziden ayrılacak mi diziden çıktı mı?

Yapılan psikolojik baskıya dayanamayan Cenk her şeyi itiraf etmek için hazırdır. Bu arada yaptıklarının cezasını kendisine de kesmek için kendince plan yapmıştır. Herkesi şok edecek bir hareketle silahı başına dayamış hesaplaşmayı ağır bir şekilde ödeyeceğini dile getirmiştir.

Agah ise tüm olanların oğlunun eliyle olduğunu öğrenince bu durum altında ezilir. Cemre ise artık olan olmuştur diyerek geçmişi silmek ve geleceğe bir adım atmak uğruna Cenk ve Nedimi bir araya getirmek ister. Şeniz ise yaşananların şokunu üstünden atamamışken, Ceren’in gizlice aldığı kayıtla karşı karşıya kalacaktır.

Şeniz’in tüm kaleleri bir biri yıkılırken Agah ise eline geçen fırsatı değerlendirmenin peşindedir. Tam bu sırada patlayan silah Cenk’i belki öldürmeyecektir ama yaralama ihtimali çok yüksektir. Acaba o da Nedim gibi tekerlekli sandalyeye mahkum kalacaktır yoksa Cenk diziden ayrılacak başka bir diziye mi geçecektir?

 

Etiketler: Zalim istanbul cenk diziden cikti mi Zalim istanbul cenk oldu mu Zalim istanbul cenk olecek mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL