Zalim İstanbul Erken Final mi Yapacak, Devam Edecek mi?

Zalim İstanbul Erken Final mi Yapacak, Devam Edecek mi?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Dram ve aşk türünde Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşan dizi Zalim İstanbul reytingleri nasıl, dizi erken final mi yapacak, devam edecek mi tüm detaylar yazımızın devamında.

Avşar film yapımcılığında ekranlara gelen Zalim İstanbul Cevdet Mercan yönetmenliğinde ve Sırma Yanık’ın senaryo yazarlığında seyircisiyle buluşuyor.

Zalim İstanbul Erken Final mi Yapacak?

Dizi 2. Bölüm ile gayet iyi bir ivme kazandı. Reytinglerde özellikle AB grubunda iddialı bir yapım olarak ismini yazdırdı. Bu anlamda dizi erken final mi yapacak diye düşünen izleyicilerimizi rahatlatabiliriz. Zalim İstanbul dizisi şu an için yayınlanmaya devam ediyor.

Kadrosunda Fikret Kuşkan, Mine Tugay, Ozan Dolunay, Deniz Uğur ve Simay Barlas gibi isimleri barındıran Zalim İstanbul ilginç hikayesi ile gerçekten kısa sürede izleyicilerin ilgi odağı olmayı başardı. Zalim İstanbul Hikâyesinden kısaca bahsedelim.

Agah Karaçay tekerlekli sandalyeye bağlı yiğeni Nedim’in bakımı için memleketi Artvin’den bir gelin bulmak ister. Bunun içinde köşkün hizmetçisi olan kadını görevlendirir. Kadın Artvin’den iki kızı, bir erkek evladı ve kayınvalidesi ile yaşayan bir kadını köşke getirir. Tüm olaylarda bu ailenin girişi ile başlar. Köşkteki sırlar zamanı geldikçe bir bir ortaya çıkar.

Zalim İstanbul dizisi 1. bölümüyle 1 Nisan Pazartesi günü ekranlara geldi. İlk bölümü ile AB kategorisinde 12. sırada yer alan Zalim İstanbul ABC1 de 12. ve totalde ise 16. sırada yer aldı. Ancak dizi 2. Bölümü ile AB kategorisinde 3. sırada yer alırken Çukur’dan sonra en çok izlenen 2. dizi oldu. Kısa sürede yakaladığı bu başarı dizide her hafta etkisini arttırdı. Şimdi dizi pazartesi günleri Çukur’dan sonra en çok izlenen diziler arasında yer almaktadır. İsterseniz tekrar söyleyelim.

Zalim İstanbul dizisi Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kanalın ve yapımcısının yüzünü güldüren Zalim İstanbul dizisi bize gelen bilgilere göre yaz sezonunda da yayınlanmaya devam edecek. Zalim İstanbul dizisi ile ilgili son gelişmeleri yine sitemizden takip edebilirsiniz.

Etiketler: Zalim İstanbul bitecek mi Zalim İstanbul final mi yapacak Zalim İstanbul ne zaman bitecek Zalim İstanbul yaz sezonu devam edecek mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL