Zalim İstanbul Yönetmeni Neden Değişti? Yeni Yönetmen Kim?

Zalim İstanbul Yönetmeni Neden Değişti? Yeni Yönetmen Kim?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Kanal D’ni sevilen dizisi Zalim İstanbul’da şok değişiklik yaşandı. Yapım şirketinden gelen habere göre dizinin yönetmeni değişti. Peki Zalim İstanbul yönetmeni neden değişti, Zalim İstanbul’da final sesleri mi?

Dizinin yönetmeni Cevdet Mercan diziden ayrıldı ve yerine Gökçen Usta getirildi. Dizinin yapımcısı Avşar Film kararın karşılıklı anlaşmalı olarak verildiğini söyledi. Tabi böyle bir şok değişiklik dizi severleri de korkuttu ve dizinin final yapıp yapmayacağı konuşulmaya başlandı. Yönetmen değişikliği bir final kararının arefesinde mi geldi?

Zalim İstanbul özellikle 2.bölümden sonra reytinglerini arttırdı ve belli bir kitleye ulaştı. Son zamanlarda ise reytinglerde düşüşler yaşadı. Burada yönetmen değişikliğine gidilmesi kararlaştırıldı. Kulislerde konuşulanlara göre yapım ekibi ve kanalın ortak kararı ile yönetmen değişikliğine gidildi. Eski yönetmen Cevdet Mercan’a durum iletildi ve Mercan konuyu anlayışla karşıalyıp taraflar ortak kararda birleştiler. Peki bu karar final getirir mi?

Bir dizi ile ilgili yapılan her değişim kötü giden şeylerin habercisidir. Gün değişimi, yönetmen yada senarist değişimi vs gibi tüm olgular kötü giden şeylerin habercisidir. Zalim İstanbul dizisinde de böyle bir durum söz konusu. Geçtiğimiz hafta Zalim İstanbul 5,67 ile 8.sırada yer almıştı. Bakalım yönetmen değişikliği dizinin reytinglerinde değişikliğe neden olabilecek mi..

Etiketler: Zalim İstanbul Yeni Yönetmen Kim? Zalim İstanbul Yönetmen Neden Değişti?


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL