Zemheri Dizisi Nerede Çekiliyor, Konu ve Hikayesi Ne?

Zemheri Dizisi Nerede Çekiliyor, Konu ve Hikayesi Ne?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Senaryosunu Sema Ergenekon’un yazdığı, yönetmenliğini Hilal Saran’ın yaptığı Zemheri dizisinin tanıtımları yayınlandı. Genç ve usta isimleri kadrosunda buluşturan Zemheri dizisi nerede çekiliyor, konusu ne, hikayesinin detayları neler?

Ay Yapım imzalı Zemheri dizisi Show Tv’de yayınlanmak için gün sayıyor. Ayça Ayşin Turan, Alperen Duymaz, Caner Cindoruk, Hazal Filiz Küçükköse, Emir Çubukçu, Nihal Koldaş, Müfit Kayacan, Şebnem Dönmez ve Zerrin Tekindor gibi isimlerin yer aldığı dizi sezona damga vuracak cinsten. Zemheri dizisi detayları belli olmaya başladı. Dizi nerede çekiliyor?

Zemheri Dizisi Nerede Çekiliyor

Zemheri dizisi İstanbul’da çekilen bir yapım. Dizinin hikayesine uygun mekanlar uzun bir hazırlık aşamasından sonra seçildi ve çekimler başlandı. Zemheri dizi seti, çekim mekanları gibi bir çok detay çok yakında kulislere düşecektir. Konunun yakından takipcisiyiz. Peki Zemheri konusu ne?

Zemheri Dizisi Konu ve Hikayesi Ne?

Zemheri dizisi  Kara Sevda ve Aşk-ı Memnu gibi dizileriyle sektörde ses getiren Hilal Saran imzası taşıyacak. Bu anlamda ilginç bir hikayeye sahip. Dizide elbette aşk olacak. Aşk, intikam, ve adalet üçgeninde bir hikayeye sahip olan Zemheri muhteşem bir kurgu ile ekranlara geliyor. Ocak ayı içerisinde başlayacağı tahmin edilen Zemheri dizisinde izleyiciler adalet ve aşkın büyüklüğünü sorgulayacak.

tıkla>>> Zemheri Dizisi Oyuncu Kadrosu, Karakter Listesi (Tüm Oyuncular)

Etiketler: Zemheri dizi seti nerede Zemheri Dizisi Konu Ne? Zemheri Dizisi Nerede Çekiliyor


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL