Zemheri Dizisi Reytingleri Tuttu mu, İzlendi mi?

Zemheri Dizisi Reytingleri Tuttu mu, İzlendi mi?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Show Tv’nin yeni dizisi Zemheri 15 Ocak Çarşamba günü ilk bölümüyle ekranlara geldi. Başrollerinde Ayça Ayşin Turan, Alperen Duymaz ve Caner Cindoruk’un yer aldığı Zemheri dizisi reytingleri nasıl oluştu, ilk bölüm itibari ile izlendi mi, tuttu mu? İşte detaylar…

Firuze ve Ayaz ailelerinin yüklerini taşıyan iki güzel yürekli insandır. Kader onları bir araya getirmiştir ve tek amaçları geleceklerini aşklarıyla şekillendirmektir. Yükleri çok ağırdır ve birbirlerinden aldıkları güçlü sevgileriyle yüklerini omuzlarlar. Ancak kader onlara çizdiği yoldan vazgeçer. Ayaz, annesi için Berrak ile nişanlanmayı kabul eder.

Firuze ile olan aşklarını, çizdikleri yolu, hayallerini bir anda geride bırakır. Firuze ise ilk defa inanmıştır ve artık kalbini ve gönlünü taşlaştırmıştır. Ancak Kader yolu tekrar çizer ve bu sefer kördüğüm yapar. Ayaz’ı, babasının özgürlüğü için mücadele ettiği Ertan’ın yanında bulur. Firuze büyük bir çıkmazın içinde bulmuştur kendini.

Zemheri dizisi hem hikayesi hem de oyuncu kadrosu ile dikkat çeken yapımlardan. Show Tv, yeni yıla yeni dizilerle damga vuracak gibi. Önce Çukur ile sektöre damga vuran kanal yaz sezonunda Kuzey Yıldızı İlk Aşk ile sonrasında Ramo dizisi ve şimdi ise Zemheri ile sezona damga vuracak gibi. Dizi 15 Ocak 2020 Çarşamba günü ilk bölümü ile ekranlara geldi. Dizi sosyal medyada #Zemheri tagıyla gündemde olmayı da başardı.

Dizi özellikle asansör sahnesiyle daha ilk bölümden gündem olacak bir sahneyi ekranlara getirdi. İzleyiciler bu çok gerçekçi sahne için yönetmeni ve dizi ekibini tebrik etmeyi de ihmal etmediler. Dizi ilk bölü ne kadar izlendi, reytingleri nasıldı, ayrıntılı analizler en kısa zamanda haberimizde.

Zemheri Dizisi Fragman İzle

 

Etiketler: zemheri dizisi final mi zemheri dizisi reytingleri zemheri dizisi tuttu mu zemheri izlendi mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL