Zemheri Oyuncular Listesi Karakter Listesi (Tüm Oyuncular)

Ay Yapım'ın büyük bir gizlilikle hazırladığı yeni dizi projesi Zemheri, daha önce Kurt Seyit, Shura ve Kara Sevda gibi dizileri yöneten Hilal Saral'dı. Sema Ergenekon, 2020 Ocak'ında yayına girmesi beklenen Zemheri serisinin senaryo yazarı olacak. Ünlü senarist Sema Ergenekon, daha önce Gülperi, Kara Para Aşk ve Karagül gibi diziler için senaryo yazarı olarak görev yapmıştı.

Zemheri Serisi Konu

Zemheri'nin drama ve romantizme odaklanması beklenirken, serinin Firuze adında güzel ve çekici bir kızın hayatını anlattığı söylenir.

Zemheri'nin çekildiği yer

Zemheri serisinin yapımcısı Ay, yeni serisini İstanbul'da üretecek.

Zemheri Serisi Oyuncular

Örnek: Ayşe Turan

Ayça Ayşin Turan, 25 Ekim 1992'de İstanbul'da doğdu. Halen 27 yaşında olan Ayça Ayşin Turan, oyunculuk eğitimini ünlü aktris Gazanfer Özcan'dan aldı. Ayça Ayşin Turan, 2011 dizisi Listen Svevgili ile ilk ekran deneyimini yaşadı. Sadece 19 yaşında olan Ayça Ayşin Turan, güzelliğiyle dikkat çekiyor. Ayça Ayşin Turan, bir dönem efsanesi olan Karagül dizisiyle ünlüydü. Karagül dizisinde Ada, kariyerinin dönüm noktası oldu. 2015 yılında Şükrü Özyıldız ve Sevimli TEHLİKELİ filminde rol aldı. Son zamanlarda Türkiye'de yer alan kadınları içeren Mery serisi, şu anda en önemlisi olan Ayça ritüel Turan'ın başrol oynadığı Netflix dizisi olan kadın, Hakan Guard dünyaya açıldı.

Alperen öztürk ile doğrudan iletişime geçin

Alperen Duymaz, Ay Yapım'ın kalıcı isimlerinden biridir. Ay Yapım ile çalışmalarında başarıya imza atan Alperen Duymaz, kısa süre önce Çarpışma dizisinde Kerem ve Çukur, Komiser Emrah olarak yer aldı. Alperen Duymaz, 3 Kasım 1992'de Ankara'da doğdu. Ankara'da büyüdü ve Hacettepe Üniversitesi Konservatuarından mezun oldu. 27 yaşındaki en küçük çocuk Ay Yapım'la birlikte Yıldız Zemheri dizisiyle birlikte çalışacak. Sweet Little Liars dizisiyle ilk kez televizyonda çıkan Alperen Duymaz, Bitter Love adlı dizide deneyim kazandı. 182 cm boyunda ve 73 kilo olan Alperen Duymaz, özellikle Bodrum'da çekilen Bodrum Tale serisinde hayat verdiği Ateş karakteriyle genç kızların sevgilisi oldu.

Hazal cetin ile doğrudan iletişime geçin

Hazal Filiz Küçükköse geçenlerde ihanet iddiasıyla karşılaştı ve kocası Tuan Tunalı'yı terk etti. İş sevgilisi Alp Güler ile yeni bir aşka imza atan güzel oyuncu 9 Şubat 1988'de doğdu ve şu anda 31 yaşında. Aslen Mersinli olan Hazal Filiz Küçükköse 172 cm boyunda ve mankenlere taş yayan bir fiziğe sahip. Üniversite yıllarında ünlü olmaya karar verdi ve günlük dizilerde oynayabilmek için Ankara'ya rekorunu kırdı ve Kimya okurken günlük dizilerle gerçekten ünlüydü. Önce Deniz Yıldızı'nda, ardından Beni Affet'te oynayan Hazal Filiz Küçükköse, özellikle Beni Affet'te canlandırdığı Leyla karakteri ile birçok yapımcının dikkatini çekmeyi başardı. Tabii 2015 Kara Sevda dizisiyle ünlendi ve adını dünyaya Zeynep Soydere karakteri ile tanıttı. Hazal Filiz Küçükköse'nin tek başarısızlığı Mehmed oldu: Cihan Fatih serisinde hayat veren Melike.

Hakan ÇALIŞKAN ile doğrudan iletişime geçin

Hakan Taşkıran, 1996 yılında İstanbul'da doğdu. Okan Üniversitesi mezunu olan Hakan Taşkıran, kısa süre önce Gülperi dizisinde Kadir karakteri gençliğini hayata geçirdi. 1.80 cm boyunda ve 67 kg Hakan Taşkıran 23 yaşında ve geleceği var.

Eylül Kandemir

Eylül Kandemir oyunculuk eğitimini yeni tamamlamış genç bir aktris. İlk seri Ayça Ayşin Turan ve Alperen Duymaz olacak.

Zemheri programına yeni oyuncular dahil olduğunda, bu sayfadan size ilan vereceğiz.

Zemheri Serisine Giriş

Zemheri serisi sunumu şu anda yayınlanmadı