Zengin ve Yoksul Karan Kimdir? Gökhan Alkan Hangi Dizilerde Oynadı?

Mehmet Yiğit Alp’in patronu olduğu NTC Medya’nın yeni iddialı dizisi ‘Zengin ve Yoksul’un çekimleri geçen cuma başladı. Dizinin karakterleri de belli olmaya devam ediyor.

Deniz Yorulmazer’in yönetmen koltuğuna oturduğu dizide Binnur Kaya (Berrin), Osman Sonant (Yavuz Erdemli), Damla Colbay (Aysel), Gülcan Arslan (Nihal), Elif Doğan (Aleyna), Eren Hacısalihoğlu (Aziz) ve Evrim Solmaz’ın (Meral) oynayacağı öğrenilmişti.

Senaryosunu Yelda Eroğlu ile Hatice Meryem’in yazdığı ve Star TV’de ekrana geleceği gündeme gelen dizinin başrol erkek karakteri Karan’ı kimin canlandıracağı belli değildi. İntikam ateşiyle dolu karizmatik bir genç olan Karan rolünü proje seçimi konusunda oldukça titiz davrandığı bilinen Gökhan Alkan’ın canlandıracağı konuşuluyor. Gökhan Alkan kimdir?

Zengin ve Yoksul Gökhan Alkan(Karan) Kimdir?

1987 İstanbul doğumlu olan genç oyuncu sinema , tiyatro ve dizi oyuncusudur. Üniversite eğitimi sonrası MSM Actor Studio’da oyunculuk eğitimi alan Alkan, Müjdat Gezen tiyatrosunda da 2 sezon oynama başarısı gösterdi. 6 yıllık kariyerinde dizi oyunculuğuna Muhteşem Yüzyıl dizisi ile 2011 yılında adım atmıştır.

Sonrasında ise Organik Aşk Hikayeleri, Makas, Defne’nin Bir Mevsimi, Kocamın Ailesi, Seviyor Sevmiyor, Kalp Atışı, Düz Adam gibi yapımlarda rol almıştır. Şimdi ise Zengin ve Yoksul isimli dizide Karan karakterini canlandırmaktadır.