Zengin ve Yoksul Nerede Çekiliyor? Dizi Seti Nerede?

Çekimlerine geçtiğimiz günlerde başlanan Zengin ve Yoksul dizisi 2019 sezonunun yeni dizileri arasına ismini yazdırdı. Dizi hakkında bir çok bilgi de merak edilmeye başlandı. Onlardan birisi de dizinin nerede çekildiği. İşte detaylar…

Zengin ve Yoksul dizisi başrollerinde Gökhan Alkan’ın yer aldığı ve NTC Medya tarafından yapılan bir intikam dizisi olarak ekranlara geliyor. Dizinin yönetmenliğini Ufak Tefek Cinayetler’in başarılı yönetmeni Deniz Yorulmazer yapıyor.

Zengin ve Yoksul dizisinin hikayesi ise şöyle; Gökhan Alkan, Yavuz Erdemli’nin  (Osman Sonant) yüzünden intihar eden babasının acısını unutamayan karizmatik ve gizemli bir gence hayat verecek. Babasının intikamını almak için yıllar sonra ortaya çıkacak. Tabi dizide biraz Kuzgun havası var gibi. Malum artık bu şekilde ekranlara gelen intikam dizilerinde bir hayli artış yaşandı. Zengin ve Yoksul’da bu yeni trende katılmış oldu. Peki dizi nerede çekiliyor?

Zengin ve Yoksul dizisinin çekimleri İstanbul’da başladı. Dizide Karan rolüne hayat verecek olan Gökhan Alkan’da dizi setine katıldı. Başarılı oyuncunun karavan görüntüleri de yayınlanmıştı. Bakalım yeni dizi Zengin ve Yoksul nasıl bir reyting karnesi elde edecek.