Zengin Yoksul Dizisi Aysel Kimdir? Hangi Diziden Tanıyoruz?

NTC Medya tarafından hazırlanan zengin ve yoksul dizisinin ayrıntıları belli olmaya başladı. Bir intikam dizisi olarak ekranlara gelen zengin ve yoksul dizisinde oyunculuğu ve güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken Aysel karakteri en merak edilen isimlerden oldu. Aysel kimdir, gerçek adı, oynadığı diziler ve dahası yazımızın devamında…

Bir intikam dizisi olarak ekranlara gelen zengin ve yoksul dizisi izemli bir genç olan kara’nın intikam serüvenini ekranlara getirmektedir. Kadrosunda ünlü isimlerin yer aldığı zengin ve yoksul dışı bazı karakterler ise seyirciler tarafından merak ediliyor. Onlardan birisi de zengin ve yoksul dizisinde Aysel karakterini canlandıran Damla Colbay’dır.

Damla çolbay 1993 İzmir’de dünyaya gelmiştir. 170 santimetre boyunda olan güzel oyuncu üniversite stajını İstanbul’da yapmış ve burada Kara para aşk dizisinde oynadığı Demet karakteri ile sektöre adını yazdırmıştır. 2015 yılında ise ayat mucizelere gebe isimli dizide başrol oynamış ve burada İnci karakterini canlandırmıştır.

Zengin ve Yoksul Karan Kimdir? Gökhan Alkan Hangi Dizilerde Oynadı?

Damla çolbay Yasemin özbudun ajansına bağlı olarak kariyerine devam etmektedir. Damla çolbay Kara Para Aşk, Hayat Mucizelere Gebe ve son olarak İçerde isimli dizilerde rol almıştır.

Sosyal medyada 371bin takipçisi olan Damla Colbay’ın bir hayli seveni bulunmaktadır. Yurt içinde olduğu kadar yurt dışından da sevilen ve takip edilen Damla Colbay kariyeri çok parlak bir oyuncudur.

Zengin ve Yoksul Dizisi Damla Colbay(Aysel)’in Muhteşem Resimleri