Zuhal Topalla Sofrada 1 Şubat Cuma Kim Kazandı, Puanlar ve Sıralama

Zuhal Topalla Sofrada 1 Şubat Cuma Kim Kazandı, Puanlar ve Sıralama

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Zuhal Topal’ın sunumu ile Fox tv ekranlarında gösterilen Zuhal Topal’la Sofrada yemek programı yine heyecan dolu bir haftayı geride bıraktı. Gelin Seda Kaynana Ruşan, Kaynana Beyhan Gelin Adayı Növreste, Kaynana Nezahat Gelini İlkay, Kaynana Zeliha Gelini Betül ve Hasret Ural ve kayınvalidesi Nurten Kangal yarıştılar.

Haftanın ilk günü 28 Ocak Pazartesi günü Kaynana Ruşan Gelini Seda yarıştılar. Seda gelinin gününde aldığı puanlar şu şekilde gerçekleşti. Beyhan 5, Nezahat 4, Zeliha 4, Nurten 5 ve Zuhal Topal 6 puan verdiler. Toplamda ise 24 puan aldı.

Haftanın ikinci günü 29 Ocak Salı günü yarışan Kaynana Beyhan Azerbaycan uyruklu Gelin Adayı Növreste zorlü bir gün geçirdiler. Gelin Növreste; Ruşan 4, Nezahat 4, Zeliha 4, Nurten 4 ve Zuhal Topal 6 puan aldı. Toplamda 22 puan almış oldu.

30 Ocak Çarşamba günü yarışan Nezahat Hanımın Gelini İlkay ise Beyhan’dan 4, Ruhşan 4, Zeliha 4, Nurten 4 ve Zuhal hanım ise 9 puan verdiler. Bu anlamda İlkay toplamda 25 puanla günü tamamladı.

31 Ocak Perşembe günü puanları ise şöyle gerçekleşti. Gelin adayı Betül ve kaynana Zeliha misafirlerinden Nezahat 4, Ruhşan 4, Beyhan 4, Nurten 4 ve son olarak Zuhal hanım ise 6 puan verdiler. Toplamda 22 puan alan Betül gününü tamamlamış oldu.

1 Şubat Cuma günü haftanın finalinde yarışan yarışmacılar ise Hasret Ural ve kayınvalidesi Nurten Kangal oldular.

Etiketler: Zuhal Topalla Sofrada 1 Şubat 115. bölüm finali kim kazandı Zuhal Topalla Sofrada 1 Şubat cuma puanları Zuhal Topalla Sofrada 1 Şubat kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL