Zuhal Topal’la Sofrada 12 Ekim Kim Kazandı? Haftanın Birincisi Kim ?

Zuhal Topal’la Sofrada 12 Ekim Kim Kazandı? Haftanın Birincisi Kim ?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

12 Ekim Zuhal Topal’la Sofrada Hangi Yarışmacı Haftanın Birincisi Olacak? Hangi yarışmacı bu hafta ”Yeni Bir Ben’ yarışmasına veda edecek? Gelecek hafta hangi yeni isim ”Yeni Bir Ben” yarışmasına katılacak ?

Her hafta Fox Tv ekranlarında yayınlanan gündüz kuşağı programı Zuhal Topal’la Sofrada bütün heyecanı ile devam ediyor. Kayınvalidelerin gelinleri zorladığı programda kavgalar, gürültüler, atışmalar hiç eksik olmuyor. Bazen haklı bazende haksız rekabetin yaşandığı programda sıkı rekabet hiç eksilmiyor.

Haftanın ilk günü yarışan gelin ve kayınvalide Kübra ve Gül Kıvrak  yarışmıştır. Menüde Mülayim Çorbası, Kremalı Kabak Graten,Meksika Salata, Garnitürlü Pilav Eşliğinde Beşamel Soslu Patlıcan yer almıştır.Aysel Hanımdan 4, Gülsüm Hanımdan 4, Hatice Hanımdan 4, Gülşen Hanımdan 5 ve Zuhal Hanımdan 6 puan almışlardır.

Haftanın ikinci günü ise yarışan gelin ve kayınvalide Aysel ve Gülşen Doğanay ikilisi olmuştur. Arabaşı Çorbası, Kırmızı Biber Yatağında  Kremalı Tavuk, İslim Kebabı, Pirinç Pilavı ve Fındıkzade menüsünü sunmuşlardır. Hatice Hanım 5, Gül Hanım 4, Gülsüm Hanım 5 ,Aysel Hanımdan 5 ve Zuhal Hanımdan puan almışlardır.

Haftanın üçüncü günü ise Elif ve Gülsüm Turgut gelin ve kayınvalide yarışmıştır. Menüde, Pazı Çorbası, Pırasalı Tavuklu Milföy Börek, Erşteli Bulgur Pilavı, Kilis Kebabı, Akdeniz Yeşillikli Salata ve Ağlayan Kek. Hatice Hanımdan 5, Aysel Hanımdan 4, Gül Hanımdan 1, Gülşen Hanımdan 2 ve Zuhal Hanımdan puan almışlardır.

Haftanın dördüncü günü yarışan gelin ve kayınvalide ise Zübeyde ve Aysel Selcan ikili olmuştur. Menüde Domates Çorbası, Malatya Usulü Köfte, Mantarlı Et Sote, Malatya Düğün Pilavı, Mevsim Salata ve İrmik Tatlısı olmuştur. Çift Hatice Hanımdan 4, Gül Hanımdan 1, Gülşen Hanımdan 3, Gülsüm Hanımdan 7 ve Zuhal Hanımdan 9 puan almışlardır.

Haftanın beşinci yarışmacıları Ekin ve Hatice Çifçi gelin ve kayınvalide menüde

Aysel Hanımdan 3, Gül Hanımdan 4, Gülşen Hanımdan 3, Gülsüm Hanımdan 8 ve Zuhal Hanımdan puan almışlardır.

Bu Hafta Gelinlerin Aldıkları Puanlar

1.Gün Yarışmacısı Kübra Gelin: 17

2.Gün Yarışmacısı Aysel Gelin: 19

3. Gün Yarışmacısı Elif Gelin: 13

4. Gün Yarışmacısı Zübeyde Gelin: 15

5.Gün Yarışmacısı Ekin Gelin: 18

Zuhal Topal’ın verdiği puanlara göre Haftanın Birincisi ise ”Hatice hanım ve Ekin ” birinci olmuştur

Etiketler: 12 ekim zuhal topalla sofrada kim kazandı? zuha topalla sofrada 12 ekim kim kazandı zuhal topalla 35. bölüm kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL