Zuhal Topal’la Sofrada 14-18 Ocak Yarışmacıları Kimler?

Zuhal Topal’la Sofrada 14-18 Ocak Yarışmacıları Kimler?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Zuhal Topal’la Sofrada yeni yılda da gündüz kuşağının en çok izlenenleri arasına girmeye aday. Yeni yarışmacılar ve yeni hafta ile evlerimize konuk olmaya geldi. 14 Ocak Pazartesi 18 Ocak Cuma haftası yeni yarışmacılar kimler, yakından tanıyalım.

Zuhal Topal’la Sofrada Büşra Selvi ve Havva Selvi Kimdir?

Büşra 24 yaşındadır ve 6 senelik evlidir. 2 çocuk annesi olan Büşra hanım aşçı yardımcısı olarak bir dönem çalışmıştır. İddialı olan gelinimizin kayınvalidesi Havva hanım ise dobra, sivri dilli ve asabidir. Daha ilk gün yarışmacısı olan ikili şimdiden büyük ödüle gözlerini dikmişler.

Zuhal Topal’la Sofrada Yeliz Kaygusuz ve Bediha Kaygusuz Kimdir?

Yeliz Kaygusuz 36 yaşında olup 2 yıllık evlidir. Türk Halk musikisi dalında Solist olarak çalışmaktadır. Kayın validesinin tek ümidi olan gelin Yeliz aynı zamanda kulaklarımızın pasını da silecektir.

Zuhal Topal’la Sofrada Züleyha Geçgin ve Aynur Geçgin Kimdir?

Züleyha Geçgin 24 yaşındadır.  1,5 senelik evli olan Züleyha hanım Boşnak kızıdır. Hamur işlerinde usta olan gelinin kayınvalidesi Aynur hanım ise Düzcelidir. Yılların aşçıcı olan Aynur hanım ve gelini el ele verdikleriyorlar ve rakiplerine hodri meydan diyorlar.

Zuhal Topal’la Sofrada Hicran Koç ve Gönül Koç Kimdir?

Hicran 40 yaşında olup 3 çocuk annesidir. Haftanın en tecrübeli gelini olarak karşımıza çıkan Hicran titizlik takıntısı vardır. Kayınvalidesi gönül hanım ise sevecen, naif ama azıcık unutkandır. Gelin-kaynana 20 yıldır beraberler.

Zuhal Topal’la Sofrada Ayşe Tunar ve Elif Tunar Kimdir?

Ayşe Tunar 24 yaşındadır. 3 aylık evli olan gelinimiz henüz çiçeği burnunda bir gelin olarak yarışmaya katılıyor. Gerçek bir lezzet aşığı olan Ayşe, hızlı, eli lezzetli ancak biraz fevridir. Annesi Elif Tunar ise lezzetlerin piridir. İkil haftaya damga vuracaklarını söylüyorlar.

 

 

Etiketler: Zuhal Topal Ayşe Tunar ve Elif Tunar Kimdir? Zuhal Topal Hicran Koç ve Gönül Koç Kimdir? zuhal topal'la sofrada yarışmacıları Zuhal Topal’la Sofrada Züleyha Geçgin ve Aynur Geçgin Kimdir?


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL