Zuhal Topalla Sofrada 14 Aralık Kim Kazandı ? Haftanın Birincisi Kim ?

Zuhal Topalla Sofrada 14 Aralık Kim Kazandı ? Haftanın Birincisi Kim ?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Yemek yarışmalarının en çok izlenen programı ”Zuhal Topalla Sofrada” bu hafta kim büyük ödülün sahibi oluyor. 14 aralık cuma günü haftanın birincisi kim oldu ? 14 aralık cuma büyük ödülün sahibi kim ? Bütün soruların cevabını haberimizin detayında bulabilirsiniz. 

Zuhal Topal’ın sunuculuğunu üstlendiği Fox Tv ekranlarının en çok takip edilen yemek programı renkli yarışmacılar ile her hafta olduğu gibi zirvede devam ediyor. Gelin ve kayınvalidelerin yarıştığı programda her gün bir yeni gelin ve kayınvalidenin evine konuk olan yarışmacılar gelinlerin yaptığı yemekleri değerlendirerek haftanın son günün de puanların sonucu kimin birinci olduğu açıklanıyor.

Fakat kayınvalideler oldukça zorlu ve bir hayli olağanüstü davranışlar içerisinde. Ne kadar haklı haksız puan verdikleri tartışılır. Bu sebep ile Zuhal Hanımın verdiği puanlar oldukça etkili.  Zuhal Topal’ında verdiği puanlar ile birinci ve büyük ödülün sahibi belirleniyor.

Fox Tv ekranlarında yayınlanan Zuhal Topalla Sofra’da yemek yarışmasının bu hafta ki kazanan ismi belirleniyor. Bu hafta 10-14 aralık da ilk gün Serpil ve Fatma hanım yarıştı. Kayınvalidelerin verdikleri puanlar ise; Meryem Hanımdan 4, Ayten Hanımdan 4, Aynur Hanımdan 3, İlknur Hanımdan 4 puan almıştır. Zuhal Hanım ise Serpil Hanıma 6 puan vermiştir. Haftanın ikinci gününde ise Nurten ve Meral Aydın yarıştı. Fatma Hanımdan 2, Meryem Hanımdan 2, Aynur Hanımdan 2 ve İlknur Hanımdan da 2 puan almıştır. Zuhal Hanımdan İse 5 Puan almıştır.

3. günde ise Sude ve Meryem Özgün oldu. Kayınvalidelerden aldığı puanlar; Fatma Hanımdan 2, Ayten Hanımdan 2, İlknur Hanımdan 2 ve Aynur Hanımdan ise 2 puan almıştır. Zuhal Hanım ise Sude Hanıma 6 puan vermiştir. 4. günde İlber Yılmaz ve İlknur Aydın oldu. Kayınvalideler; Fatma Hanımdan 2, Ayten Hanımdan 3, Meryem Hanımdan 2 ve Aynur Hanımdan 5 puan almıştır. Zuhal Hanım ise 5 puan vermiştir. Haftanın son günü 5. günün de ise Tuğçe ve Aynur Yaman oldu. Kayınvalidelerden ise; puan almıştır. Zuhal Hanım ise puan vermiştir.

Haftanın birincisi ve büyük ödülün sahibi ise ” ” olmuştur.

Etiketler: Zuhal Topalla Sofrada 14 Aralık Kim Kazandı ? Haftanın Birincisi Kim ?


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL