Zuhal Topal’la Sofrada 18 Ocak Cuma Haftanın Finali Kim Kazandı?

Zuhal Topal’la Sofrada 18 Ocak Cuma Haftanın Finali Kim Kazandı?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Zuhal Topal’la haftanın finalinde Cuma günü ekranlara gelecek. Yeni yarışmacıların boy gösterdiği haftada hangi yarışmacı yemekleri, sofra düzeni, misafirperverliği ile ön plana çıktı. Büyük öüdülü kim aldı? 18 Ocak Cuma kim kazandı?

Zuhal Topal’la Sofrada programının bu haftaki yarışmacıları Büşra Selvi ve Havva Selvi, Yeliz Kaygusuz ve Bediha Kaygusuz, Züleyha Geçgin ve Aynur Geçgin, Hicran Koç ve Gönül Koç ve son olarak Ayşe Tunar ve Elif Tunar yarıştılar. İlk gününde Selvi’nin tatlıyı yakması ve yemekleri yetiştirememesi gündem olmuştu.

Bir hayli eleştirilen Büşra diğer kaynanalardan da düşük puanlar aldı. İsterseniz kısaca haftanın puanlarına göz atalım. Yarışmanın 1.gününde Büşra ve kaynanası Havva hanım yarıştılar. Büşra ne yazıkki iyi bir performans gösteremedi. Gönül 1 puan, Bediha hanım 2, Aynur Hanım 2 ve son olarak Elif Hanım 1 puan verdiler. Zuhal Topal’ın puanı ise 3 oldu.

Haftanın 2.gün yarışmacıları olan Yeliz ve Bediha hanım evlerini açtılar. Yeliz yaptığı yemeklerle kaynanaları etkilemeye çalıştı. Aldığı puanlar ise şöyle gerçekleşti; Elif Hanım 4 puan verdi, Gönül hanım 3, Aynur Hanım 4 ve son olarak Havva 2 puan verdiler.  Zuhal topal ise 8 puan verdi.

Zuhal Topal’la Sofrada 18 Ocak Cuma Kim Kazandı?

16 Ocak Çarşamba yarışan 3.gün yarışmacıları Züleyha Geçgin ve Aynur Geçgin çifti oldu. Puanları gün içerisinde eklenecektir.

Etiketler: zuhal topal 18 ocak kim kazandı zuhal topal'la sofrada cuma kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL