Zuhal Topalla Sofrada 22 Kasim Cuma Ödülü Kim Aldı? Ece ve Kayınvalidesi Barış imzaladi

Zuhal Topalla Sofrada 22 Kasim Cuma Ödülü Kim Aldı? Ece ve Kayınvalidesi Barış imzaladi

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Zuhal Topal’la sofrada 22 Kasım 15 bin liralık ödülü hangi gelin adayı aldı? 22 Kasım cuma büyük ödülün sahibi kim oldu? merak konusu olurken kimin kazandığı açıklanmadan büyük gerginlik programa damgasını vurdu. Ece ile kaynanası arasındaki gerginlik herkesin dikkatini çekmiş, bu gerginliğin sebebinin geçmişten gelen bir sorun olup olmadığını düşündürdü. 22 Kasım Cuma Zuhal topal’la sofrada kim 1. Oldu? Büyük ödülü kim aldı sorunun cevabı en çok araştırılan konular arasına girdi.

Bu haftanın beşincisi olarak 15.000 TL veda eden ilk isim Ece olurken, büyük ödüle hangi gelin veda edeceği sırasıyla açıklandı. 2.elenen gelin ise kayınvalidesinden 18 puan alan Ecem, haftanın dördüncüsü olarak büyük ödüle veda etti. Ecemin tuzsuz yemekleri herkesin dikkatini çekti. Ecem ve Ece elenirken 15000 lik ödülü kazanan gelin kim olacak? Heyacan dolu ana dakikalar kala üzüntülü gelinlere mutlu bir gelin eşlik edecek peki ama bu gelin kim olacak?

Büyük ödülün sahibi olmaya ramak kala haftanın üçüncüsü olarak Esma büyük ödüle veda etti. Şimdi ise iki adaş olan iki Pınarlar dan biri elenirkem digeri haftanin birincisi olarak programa veda edecek. Haftanın ilk ve son yarışmacısı olarak yarışmaya dahil olan iki gelinden hangisi büyük ödülün sahibi olacak merak konusu oldu. Bu arada Zuhal Topal gelinlerin çok güzel yemek yaptığını dile getirdi. İkisi de çok güzel yemek yapmış olmasına rağmen ikisinden biri büyük ödülün sahibi olurken diğeri elenen aday olacak.

Arada 3 puan farkla Pınarların biri elenirken diğeri 15 binlik ödülü alacak. Bu haftanın kazananı kayınvalidelerden 21 puan alan Pinar çizburger ile haftanın birincisi oldu. Cuma gününün yarışmacısı Pınar ise kayınvalideler den 18 puan alarak güzel yemek yapmasına rağmen elenen yarışmacı oldu. Yarışmacılara yeni hayatlarinda basarilar diliyoruz.

 

Etiketler: 22 kasim zuhal topal kim birinci oldu Zuhal topalla sofrada 22 kasim cuma kim kazandi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL