Zuhal Topal’la Sofrada 7 Aralık Kim Birinci Oldu? 75. Bölüm

Zuhal Topal’la Sofrada 7 Aralık Kim Birinci Oldu? 75. Bölüm

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Zuhal Topalla Sofra’da tüm eleştirilere ve suçlamalara rağmen yayın hayatına devam ediyor. Yılların program sunucusu Zuhal Topal’ın başarıyla sürdürdüğü Zuhal Topal’la Sofrada bu hafta da izleyenleri ekrana kilitledi. Peki Zuhal Topal’la Sofrada 7 aralık kim birinci oldu? Kim kazandı? 

Bu hafta yarışan isimler hem çok iddialı hem de çok renkli kişiliklere sahipti. Kimi zaman ortamın gerildiği kimi zaman kahkahaların havada uçuştuğu Zuhal Topal’da Sofrada yarışmasında pazartesi günü Ardahanlı Fahriye hanım ve gelini Çiğdem yarıştı. Salı Şaduman hanım ve gelini, Çarşamba Tülay hanım ve gelini, 6 aralık perşembe  ise Latife hanım ve gelini, cuma ise Nurten hanım yarışacak.

Gelinler yemeklerini yapıyor kayınvalideler ise tattıkları yemekleri puanlıyor. Hepsi birbirinden iddialı yarışmacılar arasında soğuk rüzgarlar esiyor. Haftanın ilk günü yarışan Ardahanlı Fahriye hanım açtığı mantıyla ne kadar marifetli olduğunu gösterdi. Fakat mantı açtığını da sürekli vurgulayarak artık diğer yarışmacıları bıktırdı.

Gelinim Mutfakta ve Yemekteyiz yarışmasından sonra en çok izlenen yapımlar arasında yer alan Zuhal Topal’ın programı 7 aralık kimin birinciliği ile sonuçlanacak? Herkesin çok iddialı olduğu yarışmada kazanan kim olacak?

Latife Hanım ve Gelinin Puan durumu= 21

Tülay hanım ve gelinin puan durumu=22

Şaduman Hanım ve gelininin puan durum= 18

Fahriye hanım ve gelininin puan durumu=22

Zuhal Topal’la Sofrada 7 aralık kim kazandı kim birinci oldu sorusunun yanıtını güncel olarak sizlerle paylaşacağız. 

Etiketler: zuhal topalla sofrada 7 aralık kim birinci oldu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL