Zuhal Topal’la Sofrada 7 Eylül Cuma Kim Kazandı?

Zuhal Topal’la Sofrada 7 Eylül Cuma Kim Kazandı?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Ekranlara yeni bir soluk getiren Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasının kazananı kim oldu şimdiden merak  ediliyor. Uzun bir süre ekranlarda yer almayan Zuhal Topal’ın yeni programı yayın hayatına başladı. Peki yarışmanın 7 eylül cuma kazananı kim olacak?

Gelinlerin kayınvalideleriyle birlikte hareket ettiği ve hafta sonunda en yüksek puanı alarak büyük ödülün sahibi olduğu Zuhal Topal’la Sofrada ekranlara yeni bir heyecan katmayı başardı. Yarışmanın, Gelinim Mutfakta ve Yemekteyiz karışımı bir formatla yayınlanması hepimizi meraklandırdı. Fakat yarışma ilk bölümleriyle istenilen başarıya ulaşamadı. Bir çok yemek programının ekranlarda boy göstermesi de yavaş yavaş izleyici sıkmaya başladı.

Genel bir izlenimin ardından Zuhal Topal’la Sofra’da 7 Eylül cuma haftanın birincisi kim oldu sorusunun yanıtına gelelim.  Bu hafta yine birbirinden iddialı yarışmacılar mutfakta tüm marifetlerini sergiledi. Zaman zaman gerilimler ve tartışmalar yaşansa da genel olarak güzel bir hafta geçireceğiz.

Zuhal Topalla Sofrada programının 7 eylül cuma kazananı kim oldu sorusunu sizler için açıklanır açıklanmaz haberimizde yer vereceğiz.

Etiketler: zuhal topalla yemek programının birincisi kim olacak


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL