Zuhal Topal’la Sofrada Gamze ve Zehra Arapkirli Kimdir?

Zuhal Topal’la Sofrada Gamze ve Zehra Arapkirli Kimdir?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Fox TV’de yayınlanan Zuhal Topal’la Sofrada 21 Ocak-25 Ocak haftasına yeni yarışmacılarla başladı. Tabi her hafta olduğu gibi bu haftada yarışmacılar merak ediliyor. Gamze Arapkirli ve kaynanası Zehra Arapkirli kimdir? Detaylar yazımızın devamında…

Fox TV’nin ilgi ile izlenen yarışması Zuhal Topal’la Sofrada yeni yarışmacılar evlerimize konuk oluyor. 21 -25 Ocak tarihleri arasında yarışacak yeni yarışmacılardan Gamze Arapkirli ve kaynanası Zehra Arapkirli kim?  Gelin ve kaynana ile ilgili bilinmeyenler!

Gamze Arapkirli ve kaynanası Zehra Arapkirli kimdir? Gelin Gamze 23 yaşında olup 1,5 yıllık evlidir. Ardahanlı olan gelin Gamze Arapkirli 1 çocuk sahibidir. Kaynana Zehra Arapkirli ise aslen Sivaslıdır.

Zuhal Topal’la Sofrada  Dual Yapım tarafından hazırlanan bir program olup hafta içi her gün ekranlara gelmektedir. Zuhal Topal yarışmacıların evlerine konuk oluyor ve gelinler kaynanalar takım halinde yarışıyor. Zuhal Topal’la Sofrada, Gelinim Mutfakta programının farklı bir versiyonu olarak karşımıza çıkıyor.

Zuhal Topal’la Sofrada programında yarışmacıların düşük puanlar vermesi her hafta eleştiri konusu oluyor. Yarışmacılar ne yazık ki rakiplerinin puanlarını düşürmek için düşük puanlar veriyorlar ve bu hem sunucu Zuhal topal’ın hem de izleyicilerin tepkisine yol açıyor. Ancak bu duruma ne yazık ki halen bir çözüm bulunamadı. 

Etiketler: gamze arapkirli zehra arapkirli zuhal topal'la sofrada gamze kimdir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL