Zuhal Topal’la Sofrada O May Gut Kaynana Kim? 9-13 Aralık Yarışmacıları

Zuhal Topal’la Sofrada O May Gut Kaynana Kim? 9-13 Aralık Yarışmacıları

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Zuhal Topal’la Sofrada yeni gelin ve kaynanalarla yeni haftaya başlıyor. İlk bölüm fragmanı yayınlandı ve yine birbirinden renkli Kaynanalar izleyicilerin karşısında olacak. Hele öyle bir kaynana var ki, daha ilk günden tüm gözleri üzerine çekti. Fragmanda azı yanında o May Gut diyen kaynana herkesi yıktı geçirdi. Peki kim bu kaynana, işte 9-13 Aralık 2019 yarışmacıları.

Zuhal Topal’la yeni haftaya Ankara’da başlıyor. Ankara’da yeni yarışmacı gelin ve kaynanalara konuk olan Zuhal Topal ve diğer yarışmacılar ilk bölümde bizi kahkahaya boğacak gibi. Tabi ilk bölümde bir de sürpriz var. Zuhal Topal’ın eşi Korhan Bey’de haftanın ilk gününde programa konuk oluyor. Yemekler geldiğinde bir kaynana var ki azı yanıyor kebaptan. Tepkisini ise o may Gut( o my got) diyerek gösteriyor.

Kaynananın bu sözü Zuhal Topal tarafından tiye alınıyor. Tabi izleyicilerin de dikkati çeken bu durum tüm haftaya damga vuracak gibi. Peki Zuhal Topal’la Sofrada yarışması 9 Aralık pazartesi, 13 Aralık cuma yarışmacıları kimler? Tüm detaylar birazdan yazımıza eklenecek. Takipte kalın…

Etiketler: o May Gut kaynana kim Zuhal Topal'la o May gay kaynana Zuhal Topal'la Sofrada 9 13 Aralık yarışmacıları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL