Zuhal Topalla Sofrada Programı Bitecek Mi? Yayından Kaldırılacak Mı?

Zuhal Topalla Sofrada Programı Bitecek Mi? Yayından Kaldırılacak Mı?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Hafta içi Fox Tv ekranlarında yayınlanan yemek programında Şok edici haber! Zuhal Topalla Sofrada Bitecek Mi? Yayından Kaldırılacak mı? Yemek programına inanılmaz iddia ne ? Haberimizin detayında ayrıntıları inceleyeceğiz. 

Hafta içi saat 16:00 da her gün ekrana gelen yemek programı farklı konsepti ve farklı yarışmacıları ile her hafta bizlerle buluşmaya devam ediyor. Her hafta yeni yarışmacıların katıldığı program hız kesmeden devam ediyor. Her gün yeni gelin ve kayınvalidenin evine konuk olan Zuhal Topal, kayınvalideler ile birlikte yemekleri değerlendiriyor ve gün sonunda puanlandırılıyor. Fakat Acun Ilıcalı tarafından Zuhal Topalla Sofrada programına dava açılarak programın TV8 ekranında yayınlanan ”Yemekteyiz” adlı yemek programı ile konseptin aynı olduğunu iddia etmişlerdir. Dava süreci halen devam etmektedir.

Zuhal Topalla Sofrada Bitecek Mi?

Yemekteyiz adlı program ile aynı konsepte sahip olduğu iddia edilen yarışma programında süreç halen devam etmektedir. Konu ile açıklama da bulunan yapım ekibi ”Zuhal Topalla Sofrada” programın yayın hayatına devam edeceğine ve diğer yemek programı yemekteyiz yarışması ile bir bağlantının bulunmadığını dile getirmişlerdir. Bu sebep ile iki programda yayın hayatına devam etmektedir. Konu ile ilgili fikirlerinizi bizimle paylaşmanızı dileriz. Sizin fikirlerinizi izleyici olarak duymak istiyoruz. Bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

Etiketler: Zuhal Topalla Sofrada Programı Bitecek Mi? Yayından Kaldırılacak Mı?


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL