Zümrüdü Anka Dizisi Oyuncu Kadrosu, Konusu ve Fragmanı

Zümrüdü Anka Dizisi Oyuncu Kadrosu, Konusu ve Fragmanı

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Kanal D’den yeni bir dizi ekranlara geliyor. 2019 yeni sezonda seyirci ile buluşacak olan dizinin adı Zümrüdü Anka olarak duyuruldu. Dizinin oyuncu kadrosunda kimler yer alacak, konusu, hikayesi nedir gibi sorularda merakla araştırılıyor. Detaylar yazımızda.

Pastel Film’in yeni projesi Zümrüdü Anka için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Zümrüdü Anka’nın yönetmeni Cemal Şan olduğu belirlendi. Dizinin senaryosunu ise Can Sinan kaleme alıyor. Dizinin cast çalışmalarının devam ettiği gelen bilgiler arasında.

Zümrüdü Anka konusu?

Zümrüdü Anka adından da anlaşılacağı gibi küllerinden yeniden doğmaya çalışan bir adamın hayat hikayesini ekranlara getirecek. Her şeyini kaybeden bir adamın hayata tutunarak kaybettiği her şeyi geri alma mücadelesi seyirci ile buluşacak. Dizinin ayrıntıları geldikçe haberimiz güncellencektir.

Zümrüdü Anka’nın çekimleri Kapadokya’da çekilecek. Şuan için çekim yerleri araştırılıyor. Güzel mekan bulunduğunda çekimler başlayacak. Oyuncu kadrosu da şuan da netleşiyor. İsimler geldikçe yazımıza eklenecektir.

Zümrüdü Anka Dizisi Oyuncu Kadrosu

Pastel Film iki yeni projeye birden imza atmaya hazırlanıyor. Şirketin Kanal D için çekeceği ‘Zümrüdü Anka’ adlı diziyi Cemal Şan yönetecek. Kapadokya’da çekilecek diziyi Can Sinan yazıyor. Yeni sezonda seyirciyle buluşacak dizinin cast çalışmaları devam ediyor. Cemal Şan dizi için şu günlerde mekan bakıyor.

Pastel Film ‘Güvercin’ adlı diğer dizisini ise Star için çekecek. Dizinin yönetmenliği için usta isim Altan Dönmez ile anlaşıldı. Antep’te çekilecek ‘Güvercin’i Halil Özer ve ekibi yazıyor.

Etiketler: zümrüdü anka dizisi konusu zümürüdü anka dizisi oyuncu kadrosu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL