Zümrüdüanka Saniye Kim? Kaç Yaşında ve Nereli? Saniye Hakkında Merak Edilen Her Şey…

Zümrüdüanka Saniye Kim? Kaç Yaşında ve Nereli? Saniye Hakkında Merak Edilen Her Şey…

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Zümrüdüanka dizisi yayın hayatına başladığı günden beri en çok izlenen diziler arasına girdi. Dizinin reytingleri oldukça iyi olduğundan yakın zamanda herhangi bir final kararı gözükmüyor ve dizi uzun süre devam edecek gibi gözüküyor. Dizi hakkında en çok sorulan sorulardan biri de Zümrüdüanka Saniye karakteri. Bu karakter hakkında sıklıkla Zümrüdüanka Saniye kim? Sorusu sıklıkla soruluyor. Peki Zümrüdüanka Saniye kim? Kaç yaşında ve nereli? İşte Saniye hakkında merak edilen her şey…

1-Sebahat Kumaş Kimdir?

Sebahat Kumaş, Aydın ilinde 12 mayıs 1989 yılında dünyaya gelmiştir. Sebahat Kumaş, Eskişehir Anadolu Üniversitesinde Fotoğrafçılık ve Kameramanlık bölümünden mezun olmuştur. Aynı zamanda 2. Bölüm olarak halen Anadolu Üniversitesi’nde Aşçılık bölümünde eğitim almaktadır.

 

2-Zümrüdüanka – Saniye

Sebahat Kumaş’ın en son rol aldığı ve halen devam etmekte olan rolü Zümrüdüanka dizisinde canlandırdığı Saniye karakteridir. Dizide, bir fabrikada çalışmakta olan masum ve kardeşleri için her şeyi yapabilecek bir kız rolünü oynamaktadır.

 

3-Kalbimdeki Deniz – Diyar

Sebahat Kumaş’ın 2016 yılında rol aldığı dizilerden biri de Kalbimdeki Deniz dizisidir. Dizide canlandırdığı Diyar karakteri güçlü ve zengin bir aşiret ağasının kızıdır. Ancak Diyar’ın baskıcı çevresine ve ailesine büyük bir isyanı vardır. Töreden kaçan Diyar, birden kendini bilinmeyen gelecekte bulur ve ne yapacağı hakkında hiçbir fikri yoktur…

 

4-Karagül – Melek

Zümrüdüanka Saniye kim

Sebahat Kumaş’ın yıldızının parladığı dizi 2013 ve 2016 yılları arasında yayınlanan Karagül dizisinde canlandırdığı Melek karakteridir. Bir konakta yaşayan ve töreye boyun eğmekte olan bir kız olan Melek, o zamanlar yaptığı intihar sahnesi ve konuşmasıyla sosyal medyada oldukça uzun süre konuşulmuştu.

 

5-Muhteşem Yüzyıl – Esma

Zümrüdüanka Saniye kim

Sebahat Kumaş’ın rol aldığı ilk yapımlardan biri olan Muhteşem Yüzyıl dizisinin başrollerini Meryem Üzerli ve Halit Ergeç canlandırmaktaydı. Dizide Esma karakteri, Hürrem Sultan’ın doğurduğu çocuklara bakıcılık yapmak ve Hürrem Sultan’a hizmet etmekte olan bir cariyeydi. Pek göz önünde olmayan bir karakter olsa da Esma karakteri masumluğu, saflığı ve güzelliğiyle Türk izleyicisi tarafından oldukça beğenilmişti. Diziye sonradan katılan Esma karakterinin çok fazla dizide rol aldığı söylenemez. Ancak Sebahat Kumaş’ın çıkış dizilerinden biri şüphesiz Muhteşem Yüzyıl’dır.

 

 

Etiketler: sebahat kumaş zümrüdüanka saniye Zümrüdüanka saniye kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL